O nas | Wycieczki objazdowe | Wycieczki autokarowe | Przewóz osób | Ceny | Rezerwacja | Partnerzy | Linki

Zamówienie autokaru

Tel.: +49 30 46 73 17 75
Kom.: +49 172 83 44 164

 

Informacja o firmie

Berliner Busse to usługa świadczona przez touroperatora City Tours we współpracy z wybranymi berlińskimi przewoźnikami. Więcej informacji na temat usług City Tours w zakresie wynajmu autobusów w Niemczech i Austrii znajdą Państwo na stronie International Bustransfers. Nasz impressum: tutaj. Nasza ochrona danych: tutaj.

Firmy partnerskie

ViennaBus
Warsaw Buses
Poznan Transfers
Wroclaw Coach
Gdansk Charter Buses
Kharkiv bus rental
Kiev charter bus

Witamy w Berliner Busse!

zespół firmy wynajmu autobusów w Berlinie

Poszukują Państwo przewoźnika w Berlinie, specjalizującego się w przewozie osób, transferach lotniskowych lub wycieczkach autokarowych? Chcieliby Państwo wynająć komfortowy, nowoczesny i bezpieczny autokar albo bus na wycieczkę autokarową po Berlinie, wycieczkę po okolicy lub dalszą podróż poza Berlin? Berliner Busse to właściwe miejsce!

Berliner Busse to usługa wynajmu autobusów online, specjalizuja się w umożliwianiu klientom szybkiej i wygodnej rezerwacji autobusów. Dzięki przejrzystym cenom i formularzom zamówienia dostępnym online, wynajmując autobusy w Berliner Busse oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Dzięki wydajnej realizacji zleceń i infrastrukturze, szczycącej się wieloletnim doświadczeniem w zakresie wynajmu autobusów na transport autokarowy i wycieczki, Berliner Busse jest niezawodnym partnerem w realizacji wycieczek i przewozów służbowych, zarówno małych, jak i dużych grup.

Usługi Berliner Busse obejmują autokarowe zwiedzanie Berlina komfortowymi pojazdami każdej wielkości, jak również przewóz osób mikrobusami i autokarami oraz wycieczki autokarowe po okolicach Berlina, m.in. do Poczdamu, Drezna, Lipska i Wittenbergii. Poza tym w Berliner Busse mogą Państwo wynająć autokary na podróże autokarowe z Berlina i transport dalekobieżny do miast takich jak Rostock, Hambug, Brema, Praga, Warszawa, Monachium czy Wiedeń.

Niezależnie od rodzaju przewozu, do jakiego potrzebują Państwo autokaru lub minibusu, zespół Berliner Busse czeka na wiadomości od Państwa, z przyjemnością Państwu doradzi oraz przygotuje indywidualną ofertę na transport lub wycieczkę. Mogą Państwo skontaktować się z nami pod adresem , jak również od poniedziałku do piątku od 9 do 17 pod numerem telefonu +49 172 83 44 164.

Webdesign: TemplateYes & Alexander Ehrlich