O nas | Wycieczki objazdowe | Wycieczki autokarowe | Przewóz osób | Cennik | Rezerwacja | Partnerzy | Linki

Zamówienie autokaru

Tel.: +49 30 46 73 17 75
Kom.: +49 172 83 44 164

 

Informacja o firmie

Berliner Busse to usługa świadczona przez touroperatora City Tours we współpracy z wybranymi berlińskimi przewoźnikami. Więcej informacji na temat usług City Tours w zakresie wynajmu autobusów w Niemczech i Austrii znajdą Państwo na stronie International Bustransfers.

Firmy partnerskie

Firmy partnerskie

ViennaBus
Warsaw Buses
Poznan Transfers
Wroclaw Coach
Gdansk Charter Buses
Ukraine Bus
Lviv Coaches

Autokarowe wycieczki objazdowe po Berlinie

Zespół Berliner Busse z chęcią pomoże Państwu w organizacji wycieczki po Berlinie autokarami i mikrobusami każdej wielkości z berlińskim kierowcą. Aby ułatwić wybór trasy wycieczki, przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji.

Klasyczna wycieczka po Berlinie

Klasyczna wycieczka po Berlinie

W trakcie klasycznej wycieczki po Berlinie w ciągu 4 godzin zobaczą Państwo wszystkie najważniejsze zabytki miasta. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć Bramę Brandenburską, budynek Reichstagu, Spreebogen z nową dzielnicą rządową, Dworzec Główny, Kancelarię Niemiec, Zamek Bellevue, Kolumnę Zwycięstwa, Carillon w Tiergarten, dzielnicę ambasad, Filharmonię Berlińską, Kurfürstendamm, pozostałości Muru Berlińskiego, Checkpoint Charlie, Gendarmenmarkt, wieżę telewizyjną na Alexanderplatz, Czerwony Ratusz, Katedrę Berlińską, Wyspę Muzeów, bulwar Unter den Linden i wiele innych berlińskich zabytków. Ta wycieczka jest doskonałym wprowadzeniem do pobytu w Berlinie i można ją dogodnie połączyć z odbiorem z lotniska oraz późniejszym przejazdem do hotelu.

Zdjęcia: © 2009 Alexander Ehrlich, City Tours

Inne możliwe wycieczki autokarowe po Berlinie

Oprócz "klasycznej wycieczki po Berlinie" z chęcią zorganizujemy dla Państwa inne wycieczki tematyczne. Oto kilka propozycji:

  • Panoramiczne zwiedzanie miasta z wieżą telewizyjną: Połączenie klasycznej wycieczki z wjazdem na berlińską wieżę telewizyjną na Alexanderplatz z piękną panoramą Berlina. Czas trwania: ok. 6 godzin
  • Panoramiczne zwiedzanie miasta z budynkiem Reichstagu: Połączenie klasycznej wycieczki objazdowej ze zwiedzaniem szklanej kopuły Reichstagu. Czas trwania: ok. 6 godzin.
  • Wycieczka "Dziedzictwo żydowskie w Berlinie": wycieczka autokarowa skupiająca się na historii żydowskiej dawniej i dziś. Od najstarszej żydowskiej dzielnicy przy Oranienburger Straße, przez berlińską synagogę, grób Mosesa Mendelssohna, Bebelplatz (akcja palenia książek, 1933), aż do Muzeum Żydowskiego i Pomnika Pomordowanych Żydów Europy. Czas trwania: ok. 6 godzin

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją wycieczki po Berlinie, mogą Państwo skorzystać z naszego formularza zamówienia lub napisać do nas pod adres: . Zespół Berliner Busse z przyjemnością pomoże Państwu w zorganizowaniu i zrealizowaniu wycieczki autokarowej po mieście, a na życzenie zapewni również profesjonalnego przewodnika na czas zwiedzania.

Webdesign: TemplateYes & Alexander Ehrlich