O nas | Wycieczki objazdowe | Wycieczki autokarowe | Przewóz osób | Ceny | Rezerwacja | Partnerzy | Linki

Zamówienie autokaru

Tel.: +49 30 46 73 17 75
Kom.: +49 172 83 44 164

 

Informacja o firmie

Berliner Busse to usługa świadczona przez touroperatora City Tours we współpracy z wybranymi berlińskimi przewoźnikami. Więcej informacji na temat usług City Tours w zakresie wynajmu autobusów w Niemczech i Austrii znajdą Państwo na stronie International Bustransfers.

Firmy partnerskie

ViennaBus
Warsaw Buses
Poznan Transfers
Wroclaw Coach
Gdansk Charter Buses
Poland Bus
Donetsk bus charter

Rezerwacja autobusów w Berlinie

Aby jak najbardziej ułatwić Państwu zamówienie autobusu na wycieczkę, podróż autokarową poza Berlin lub do przewozu osób, zespół Berliner Busse przygotował formularze zamówienia ulubionych przejazdów, które można pobrać z tej strony. Aby zarezerwować autobus lub mikrobus, prosimy o wydrukowanie odpowiedniego formularza, wypełnienie go wszystkimi niezbędnymi danymi i przesłanie faksem do Berliner Busse. Wtedy otrzymają od nas Państwo potwierdzenie wraz ze wszystkimi istotnymi dla zamówienia szczegółami. Prosimy również o zwrócenie uwagi na regulamin, obowiązujący dla składanych w Berliner Busse zamówień. Przegląd cen wszystkich przejazdów z i do Berlina znajdą Państwo w cenniku Berliner Busse.

Zamówienie transferu lotniskowego

Do Państwa dyspozycji Berliner Busse oddaje wynajem autobusów na transfer z lub na lotnisko Berlin Tegel, jak również transfer z lub na lotnisko Berlin Schönefeld autokarami i busami różnej wielkości. Aby zarezerwować transfer lotniskowy z lub do Berlina, prosimy o skorzystanie z naszego formularza zamówienia transferu lotniskowego.

Zamówienie przewozu osób

Aby zamówić przewóz osób z punktu A do punktu B na obszarze Belina bez postojów w jedną stronę zapraszamy do skorzystania z naszego formularza zamówienia przewozu osób.

Zamówienie wycieczki po Berlinie

Aby zamówić wycieczkę po Berlinie ze zwiedzaniem, obsługiwaną przez autobusy i mikrobusy wszystkich wielkości, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza zamówienia wycieczki objazdowej.

Zamówienie wycieczki autokarowej

Aby zarezerwować autokary i busy na wycieczki z Berlina do najpopularniejszych sąsiednich miast, takich jak Drezno, Lipsk, Poczdam czy Wittenberga, prosimy o skorzystanie z naszego formularza zamówienia wycieczki autokarowej.

Zamówienie przejazdu specjalnego

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją autobusów do transportów autokarowych lub na wycieczki autobusowe, które nie zostały uwzględnione w naszych formularzach zamówień np. do transportu wahadłowego w Berlinie, na wycieczkę autokarową do innych atrakcji turystycznych lub podróże po Niemczech, Austrii oraz do innych krajów Europy, mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zespół Berliner Busse jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 17 pod numerem telefonu +49 172 83 44 164 oraz pod adresem . Czekamy na Państwa wiadomości!

Webdesign: TemplateYes & Alexander Ehrlich