O nas | Wycieczki objazdowe | Wycieczki autokarowe | Przewóz osób | Ceny | Rezerwacja | Partnerzy | Linki

Zamówienie autokaru

Tel.: +49 30 46 73 17 75
Kom.: +49 172 83 44 164

 

Informacja o firmie

Berliner Busse to usługa świadczona przez touroperatora City Tours we współpracy z wybranymi berlińskimi przewoźnikami. Więcej informacji na temat usług City Tours w zakresie wynajmu autobusów w Niemczech i Austrii znajdą Państwo na stronie International Bustransfers.

Firmy partnerskie

ViennaBus
Warsaw Buses
Poznan Transfers
Wroclaw Coach
Gdansk Charter Buses
Poland Bus
Donetsk bus charter

Wycieczki autokarowe poza Berlin

Dzięki usługom Berliner Busse mogą Państwo wynająć od 16-osobowych mikrobusów aż po 70-osobowe autokary na wycieczki poza Berlin i podróże po Niemczech. Poza tym Berliner Busse we współpracy z touroperatorem City Tours jak również z innymi doświadczonymi touroperatorami z przyjemnością pomoże Państwu w zaplanowaniu i zrealizowaniu podróży autokarowej do innych krajów na przykład do Polski, Czech, Włoch lub Austrii. W Berliner Busse mogą Państwo zarezerwować następujące wycieczki i podróże:

  • Klasyczne, jednodniowe wycieczki poza Berlin: Do najczęściej wybieranych wycieczek w Berliner Busse należą jednodniowe wycieczki do Poczdamu wraz ze zwiedzaniem pałacu Sanssouci, jednodniowe wycieczki do Wittenbergi, jak również jednodniowe wycieczki do Drezna i Lipska. Dla tych ulubionych transportów turystycznych Berliner Busse oferuje stałe ceny oraz gotowe formularze zamówienia autokaru, z pomocą których w krótkim czasie zarezerwują Państwo dowolny autokar lub mikrobus. Na życzenie pomożemy Państwu także w zamówieniu profesjonalnego przewodnika z Berlina, który będzie towarzyszyć Państwu w trakcie wycieczki, a także zajmiemy się stroną techniczną Państwa wycieczki po okolicach Berlina.
  • Dopasowana do indywidualnych potrzeb wycieczka poza Berlin: Okolice Berlina mają dużo więcej do zaoferowania, niż tylko najpopularniejsze cele wycieczek takie jak Poczdam, Wittenberga, Lipsk i Drezno. W Berliner Busse mogą Państwo zarezerwować autobus każdej wielkości także na wycieczki do innych atrakcji turystycznych i zabytków w okolicach Berlina. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem autobusu na wycieczkę dopasowaną do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt pod adresem ; z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę i prześlemy Państwu propozycje wycieczek autokarowych z Berlina.
  • Podróże autokarowe z Berlina: grupy turystyczne z Berlina oraz grupy, które chciałyby rozpocząć swoją podróż na jednym z berlińskich lotnisk, mają możliwość zamówienia w Berliner Busse różnych autobusów i mikrobusów na dłuższe i krótsze przejazdy autokarowe. Poza tym Berliner Busse i jego partnerzy oferują wsparcie przy zaplanowaniu oraz wszystkich niezbędnych przygotowaniach do podróży autokarowej na terenie Niemiec, Austrii i innych państw Europy.

Aby zarezerwować klasyczną jednodniową wycieczkę do Poczdamu, Drezna, Lipska lub Wittenbergi, zapraszamy do skorzystania z naszych formularzy zamówień lub przesłania nam wiadomości e-mail, zawierającej kluczowe dla Państwa wycieczki dane pod adres . W przypadku zainteresowania dopasowaną do Państwa potrzeb wycieczką autokarową prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem +49 172 83 44 164 (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17). Zespół Berliner Busse z przyjemnością doradzi i pomoże w organizacji, zaplanowaniu i realizacji Państwa wycieczek autokarowych.

Webdesign: TemplateYes & Alexander Ehrlich