O nas | Wycieczki objazdowe | Wycieczki autokarowe | Przewóz osób | Ceny | Rezerwacja | Partnerzy | Linki

Zamówienie autokaru

Tel.: +49 30 46 73 17 75
Kom.: +49 172 83 44 164

 

Informacja o firmie

Berliner Busse to usługa świadczona przez touroperatora City Tours we współpracy z wybranymi berlińskimi przewoźnikami. Więcej informacji na temat usług City Tours w zakresie wynajmu autobusów w Niemczech i Austrii znajdą Państwo na stronie International Bustransfers.

Firmy partnerskie

ViennaBus
Warsaw Buses
Poznan Transfers
Wroclaw Coach
Gdansk Charter Buses
Kharkiv bus rental
Kiev charter bus


Przewozy osobowe i transfery lotniskowe

Zespół wynajmu autobusów Berliner Busse z przyjemnością pomoże Państwu w zamówieniu wygodnych berlińskich autobusów i busów do przewozu osób z jednego miejsca w drugie w obrębie Berlina, jak również na transfer lotniskowy na berlińskie lotnisko. W zależności od liczby osób oferujemy autobusy różnej wielkości: od 16-osobowych busów, aż po 70-osobowe autokary. Miejsce odjazdu i cel są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb. W Berliner Busse mogą Państwo zarezerwować następujące rodzaje transportu autokarowego:

  • Przewóz osób w obrębie miasta: Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji autobusy i mikrobusy wszystkich wielkości do transportu autokarowego z punktu A do B na obszarze Berlina. Na potrzeby transportu autokarowego posiadamy stały cennik, w którym uwzględniony jest przewóz w jedną stronę o maksymalnej długości jednej godziny. W celu zamówienia transportu mogą Państwo skorzystać z naszego formularza zamówienia autobusu w Berlinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani transportem autokarowym z postojami lub przewozem w dwie strony, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z zespołem Berliner Busse; z przyjemnością przygotujemy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę.
  • Transfer lotniskowy autobusem: Potrzebują Państwo autokaru lub mikrobusu na transfer na lotnisko lub odbiór z jednego z berlińskich portów lotniczych? Żaden problem: Zespół Berliner Busse z chęcią pomoże Państwu w zamówieniu transferu lotniskowego realizowanego autokarem lub mikrobusem dowolnej wielkości. Cena transferu obejmuje odbiór z hali przylotów przez kierowcę autokaru, jak również zbiorczy czas użytkowania łącznie z czasem oczekiwania i czasem przejazdu: 1,5 godziny (lotnisko Berlin Tegel) lub 2 godziny (lotnisko Berlin Schönefeld). Oczywiście mogą Państwo także połączyć transfer lotniskowy z wycieczką po Berlinie.

Aby zamówić transport autokarowy lub transfer lotniskowy obsługiwany berlińskimi autokarami, zapraszamy do skorzystania z naszych formularzy zamówienia lub przesłania nam wiadomości e-mail wraz z kluczowymi informacjami dotyczącymi Państwa przewozu lub transferu pod adres . W przypadku pytań dotyczących transferów wykonywanych berlińskimi autobusami i minibusami, jak również dotyczących cen wynajmu autobusów w Berlinie, mogą Państwo skontaktować się także z zespołem Berliner Busse od poniedziałku do piątku między 9 a 17 pod numerem telefonu +49 172 83 44 164.

Webdesign: TemplateYes & Alexander Ehrlich