O nas | Wycieczki objazdowe | Wycieczki autokarowe | Przewóz osób | Ceny | Rezerwacja | Partnerzy | Linki

Zamówienie autokaru

Tel.: +49 30 46 73 17 75
Kom.: +49 172 83 44 164

 

Informacja o firmie

Berliner Busse to usługa świadczona przez touroperatora City Tours we współpracy z wybranymi berlińskimi przewoźnikami. Więcej informacji na temat usług City Tours w zakresie wynajmu autobusów w Niemczech i Austrii znajdą Państwo na stronie International Bustransfers.

Firmy partnerskie

ViennaBus
Warsaw Buses
Poznan Transfers
Wroclaw Coach
Gdansk Charter Buses
Kharkiv bus rental
Kiev charter bus

Partnerskie firmy Berliner Busse

Berliner Busse jest częścią organizacji zajmującej się wynajmem autobusów AutobusVermietung.com i w ramach tego projektu ściśle współpracuje z wieloma przewoźnikami i przedsiębiorstwami autokarowymi z Niemiec, Austrii, Polski i Ukrainy. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o partnerach Berliner Busse w Europie.

Wynajem autobusów w Wiedniu z ViennaBus

Wynajem autokarów i busów ViennaBus oferuje wycieczki objazdowe, jak również wycieczki autokarowe z Wiednia oraz transport autokarowy w Wiedniu autokarami i mikrobusami różnych wielkości od 8-osobowych minivanów, aż po 60-osobowe autokary.

Wynajmij autobus w Polsce z Poland Bus

Dzięki Poland Bus mogą Państwo wynająć busy, autobusy i autokary do przewozu osób, zwiedzania i na dalekobieżne wycieczki autokarowe. Doświadczeni kierowcy z najlepszych przedsiębiorstw autobusowych zabiorą Państwa z każdego polskiego miasta do dowolnie wybranego miejsca na terenie całej Polski.

Wynajem autobusów w Warszawie z Warsaw Buses

Warszawska platforma wynajmu autobusów Warsaw Buses udostępnia minivany i autobusy wszystkich wielkości na transport autokarowy w Warszawie, jak również transfer na warszawskie lotnisko, a także organizuje warszawskie wycieczki objazdowe oraz wycieczki autokarowe w okolice Warszawy i do innych miast Polski i Europy.

Wynajem autokarów w krakowei

Strona internetowa poświęcona wynajmie autokarów Kraków Busy oferuje wynajem autokarów na przejazdy czarterowe w Krakowie i okolicach. Możecie Państwo wynająć między innymi autokary na wycieczki objazdowe, transfery oraz wycieczki autokarowe. Serwis Kraków Busy oferuje ponadto wynajem autokarów z kierowcą na wycieczki autokarowe w Polsce oraz transfery autokarowe przez granice Polski do całej Europy.

Wynajmij autobus we Wrocławiu z Wroclaw Coach

Poprzez stronę internetową Wroclaw Coach mogą Państwo wynająć autokary i busy na różne przejazdy we Wrocławiu i okolicach, jak również na transfer na wrocławskie lotnisko. Poza tym Wroclaw Coach oferuje różne możliwości wycieczek po Wrocławiu oraz transport osób w całej Polsce i za granicę.

Wynajem autobusów w Poznaniu z Poznan Transfers

W Poznan Transfers mogą Państwo zarezerwować zarówno 8-osobowe, jak i 50-osobowe autokary i mikrobusy na różnego rodzaju transport w Poznaniu i okolicach, na przykład na transfer z i na poznańskie lotnisko. Poznan Transfers oferuje także różne wycieczki ze zwiedzaniem po Poznaniu oraz dalekobieżne podróże po Polsce.

Wynajmij autobus w Gdańsku z Gdansk Charter Buses

Strona internetowa Gdansk charter buses jest portalem wynajmu autobusów i autokarów, w ramach którego organizowane są również wycieczki objazdowe po Gdańsku i Trójmieście, a także udostępniane pojazdy do przewozu osób i na wycieczki autokarowe.

Wynajem autobusów na Ukrainie z Ukraine Bus

Ukraine Bus to portal wynajmu autobusów na terenie Ukrainy. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami z całego kraju, możliwa jest rezerwacja pojazdu każdej wielkości do transportu autokarowego, na wycieczkę objazdową jak również na dalekobieżne trasy. Ukraine Bus przewiezie Państwa także z każdego miejsca na Ukrainie do wybranego punktu na terenie całej Europy.

W przypadku pytań dotyczących naszych partnerów w Austrii, Polsce i na Ukrainie, zespół Berliner Busse jest do Państwa dyspozycji pod adresem .

Webdesign: TemplateYes & Alexander Ehrlich